Kitap Yorumu: Moonlight on Nightingale Way | Samantha Young (On Dublin Street, #6)

Kitap: Moonlight On Nightingale Way
Yazar: Samantha Young
Yayınevi: NAL
Sayfa: 352
Türkçe edisyon: Umarım ileride.


Logan spent two years paying for the mistakes he made. Now, he’s ready to start over. He has a great apartment, a good job, and plenty of women to distract him from his past. And one woman who is driving him to distraction…

Grace escaped her manipulative family by moving to a new city. Her new life, made to suit her own needs, is almost perfect. All she needs to do is find her Mr. Right—or at least figure out a way to ignore her irresistible yet annoying womanizer of a neighbor.

Grace is determined to have nothing to do with Logan until a life-changing surprise slowly begins turning the wild heartbreaker into exactly the kind of strong, stable man she’s been searching for. Only just when she begins to give into his charms, her own messy past threatens to derail everything they’ve worked to build…


Derin bir keder içindeyim, çünkü serinin final kitabıydı. Bir daha bu "tribe" yeni üyeler kazanmayacak :( Beklenecek yeni bir Dublin kitabı olmayacak :( Logan ile Grace'in bir epilogunu daha göremeyeceğiz :( Lütfen yazar arada novella felan koysun nolur :(

Kitaba gelirsek, yine iyiydi. Logan'ın kitabı olacağını öğrendiğimden beri garip bir heyecan içindeydim. Grace de gayet iyi bir karakterdi, çift olarak mükemmellerdi, hele Maia çok çok iyiydi. Güzeldi kısacası ama belki ilişkileri garip bir şekilde hızlandırılmış gelmeseydi daha iyi olabilirdi.

Ayrıca yazar en son her çifte ait bir epilog yazmış, güle güle öldüm. Hem hüzünlendim okurken :( hem de yeni nesilin yaptıkları şeyler beni benden aldı. Valla Dublin gibi bir seriye daha rastlar mıyım, pek emin değilim :( Bu kadar duygusallık yetebilir, evet.
Bizde henüz serinin ikinci kitabı yayınlandı, o yüzden serinin sonunu umarım görürüz diyeyim öncelikle, bir de umarım kitaplar arasında uzun süreler geçmez (tabi ilk kitap ile ikinci arasındaki zaman farkına bakarsak korkabiliriz) Her kitabıyla ayrı ayrı güzel vakit geçirdiğim için herkesin okuyabilmesini de çok istiyorum bu yüzden.

Kitap hakkında daha fazla bir şey dememe gerek yok, bu blogdaki en tutarlı seri de çok sevdiğimden bu. Serideki diğer merak ettiğiniz her kitabı aşağıda bulabilirsiniz.

ÜKG Blog Turu: Dublin Caddesi ve Novellalar - #1, 1.1, 1.5
Down London Road #2
Castle Hill (#2.5)
Before Jamaica Lane #3

Yorum Gönder

0 Yorumlar