Wrong Bed, Right Guy (Come Undone, #1)

Yazar: Katee Robert
Yayınevi: Entangled Publishing
Sayfa: 326
Türkçe edisyonu: Nemesis Yayınları'ndan Yanlış Yatak ismiyle yayınlanacak.


Bazen yaptığın yanlıştan dönmek istemezsin.
Elle…
Yanlış erkek mıknatısı Elle…
O güne kadar hep yanlış yataklarda uyanmıştı.
Yine bir sabah gözlerini açtığında ‘Evet,’ dedi. ‘Bir Elle klasiği. Kötü çocuk ve yanlış yatak.’
Fakat bu sefer, kapıldığı kötü çocukta farklı olan bir şey vardı. Yine de Elle bu farklılığın ne olduğunu keşfedemiyordu tam olarak. Bir kez daha kötü bir tercih yaptığını düşünüp yoluna devam etse her şey daha kolay olacaktı kesinlikle! Ancak bu sefer yapamıyordu.

Yayınlanacağını bilmeden elime alıp okuduğum bir kitaptı Yanlış Yatak. Başlangıcı bana çok komik gelmişti: Elle annesinin istediği tarzda bir erkek olan patronunu ayartmak için yatağına çıplak bir şekilde girmeyi düşünüyor. Bu plan çok cesaret gerektirse de tek çaresinin bu olduğunu düşünen Elle yatağa girmesine giriyor ama baştan çıkarttığı erkek patronunun erkek kardeşi! Hatasını en başta anlayamayan Elle güzel vakit geçirdiğini düşünürken adamın sesini duymasıyla başından aşağı kaynar su dökülmüş gibi oluyor ve bir çığlıkla kendini yataktan atıp üstünü başını düzelttikten sonra da galeriden fırlıyor.

Gabe ise bir mucize gibi görünen bu kadını unutamıyor ve kardeşine sorup kim olduğunu öğrenince de galeride belirmeye başlıyor. Elle ne yapacağını bilemiyor, tabi kimin neyi olduğunu bilmediği bu yakışıklı, dövmeli adamdan etkilenmemeye çalışıyor; çünkü geçmişinde bu konu ile ilgili acı bir anısı var.

Gabe'i ve içinde bulunduğu iş hayatını tanımaya başlayan Elle için geçilmemesi gereken sınır geçilmek üzere. Tabi gördüğü bir şey yüzünden aralarına soğuk sular girecek olsa da sonundai yine aşk kazanacak.

Kitabın rahat bir dili var, en azından ingilizcesi öyleydi. Akıcıydı ve de bana kendini sıkılmadan okuttu. Zevkliydi, yer yer komikti. Serinin diğer kitapları da galerinin sahibi asıl ayartılması planlanan Nathan ve Elle'in kardeşi Ian hakkında.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

About