Nisan Yağmurları - Lisa Kleypas

Epsilon, yaptığı son ataklarla beni feci derecede mutlu etti. Önce Nora geldi, Sonra JQ ve şimdi de değerini bir türlü bilemedikleri Lisacığımın Wall Flowers serisindeki son kitabını nihayet çıkarıyorlar. İlk üç kitabı yayınladıktan sonra yan serinin iki kitabını yayınlayıp seriyi bir türlü bitirmemelerine sinir olsam da, bekleyişimin nihayet sona erdi. Daisy'nin hikayesi de çok çekici. Tanıdığım simaları son bir kez görmek için gün sayıyorum.


Uygun bir koca arayışıyla geçen üç Londra sezonunun ardından Daisy Bowman’ın babası, kızına kesin bir dille koca bulması gerektiğini söyler. Hem de hemen. Ve eğer Daisy uygun bir talip bulamazsa, babasının seçtiği adamla evlenmek zorunda kalacaktır: acımasız ve soğuk Matthew Swift’le.

Daisy dehşete düşmüştür. Bir Bowman yenilgiyi asla kabul etmediği için, o da biriyle… Matthew dışında herhangi bir taliple evlenmek için her şeyi yapmaya karar verir. Ama Matthew’un dayanılmaz çekiciliğini hiç hesaba katmamıştır… ve kısa süre sonra aralarında ikisinin de karşı koyamadığı ateşli bir aşk başlar. Daisy yıllardır nefret ettiği Matthew’un aslında hayallerinin erkeği olduğunu öğrenecektir.

“Gerçekten yetenekli bir öykücü.”
Publishers Weekly


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

About