Yakında: Balayı - Susan Elizabeth Phillips

Susan Elizabeth Phillips sevdiğim bir yazar. Sadece Türkçeye çevrilen iki kitabını okudum, Pegasus'tan çıkan Aşkta İlk Çeyrek ve Aşk Kapıyı Çalınca. Devam etmedim serisine, Türkçeye çevrildikçe okurum dedim, aslında çok güzel kitapları var kadının. Şimdi de Epsilon bizi sevindiriyor ve herhangi bir seriye dahil olmayan Honey Moon kitabını Balayı etiketiyle çıkarıyor. Ve beni de beklemeye sokuyor, çıktığı gibi alıp okurum kesin. Eminim ki bu da çok güzel bir hikaye olacaktır.

İşte bu da konusu:


Güney Carolina’da yaşayan ufak tefek ama bir o kadar da sert, öksüz Honey Moon için hayattaki en önemli şeylerden biri, hem içinde yaşayıp hem de neredeyse bütün sorumluluğunu üstlendiği lunaparkın muazzam hız treniydi. Lunaparkını ve hız trenini kurtarmak için para bulma umuduyla, kuzini Chantal’la giriştiği işlerin, Honey’yi hiç ummadığı yerlere getirip milyonların gözbebeği yapacağını kim bilirdi? Herkesin bayıldığı bu çocuk yıldız, yaşı dışında acaba başka neler gizliyor?
Cesur ve zeki bu küçük hanım gözü karalığıyla hayatındaki bütün erkekleri deli edecek! Bunlardan biri Eric Dillon; için için yanan kötü çocuk ve Hollywood’un son zamanlardaki en yetenekli oyuncularından biri. Ve Dash Coogan; kahraman kovboyların sonuncusu, efsanesini sürdürmek için kendisine pek ufak gelen beyaz cama hapsolmuş bir adam. Honey aşık olduğunda, bunu bildiği tek yolla yapacak… tüm kalbiyle.

“Susan Elizabeth Phillips bir kez daha, harika bir kadının hayatını anlatan, duygusal ve iyi örülmüş bir romanla karşımıza çıkıyor.”
Romantic Times

“Dünyaya asıl gereken, Susan Elizabeth Phillips tarafından yazılmış daha çok roman.”
Elizabeth Lowell

“En iyi ve en kötüyü yaşayıp alevlerin içinden yaralı ama yıkılmamış olarak çıkan bir kadının hikâyesi. Mükemmel bir roman.”
Rendezvous

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

About