İkinci Şanslar Durağı - Kristan Higgins


Rita ödüllü yazardan sımsıcak bir öykü

İkinci şanslar durağından yalnızca bir defa geçebilirsiniz…

Çünkü bazen hayalini kurduğumuz sevgi, bırakıp gittiğimiz yerde kalakalmıştır. Kimimiz ilk seferde istediğimizi elde edemeyip hayata küsmeyi, üzülmeyi tercih ederken, kimimiz pes etmeyip mutluluk için kendimize ikinci bir şans veririz. Ve o mutluluk bazen bakmayı hiç düşünmediğimiz, geçmişimizin tatlı anılarından birinde saklıdır.

Küçük, şirin bir kasaba… Cordelia’nın şikayet etmeye hakkı yok; mükemmel bir ailesi, çok sevdiği bir işi, hatta bir erkek arkadaşı bile var, ya da öyle denilebilir. Ancak ilk aşkların asla unutulamadığı gerçeği, ilk aşkı Liam çıkıp geldiğinde suratına tokat gibi çarpacaktır.

Cordelia ve Liam geçen onca senenin ardından, birbirlerini unuttuklarını düşünürken; kaderin onlara oynayacağı tatlı sürprizden habersizdiler.

Koridor Yayınları'ndan çıkan yazarın diğer kitabı "Geç Gelen Mutluluk" gerçekten çok güzel bir romanstı. Aynı şekilde yeni çıkacak olan kitabın da öyle olacağını düşünüyorum, çünkü yazarın dili gerçekten çok güzel. Koridor Yayınları nihayet ben ve benim gibi bu yazarı dört gözle bekleyen insanları sevindirdi, çıkış tarihi 17 Mart. Bu ayın güzel kitaplarından biri olacak =)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

About