Kitap Yorumu: Worth The Fight | Vi Keeland (MMA Fighter, #1)

Yazar: Vi Keeland
Sayfa: 378
Türkçe edisyon: Yok.It didn’t matter that the ref called it a clean hit. Nico Hunter would never be the same.


Elle has a good life. A job she loves, a great apartment, and the guy she’s been dating for more than two years is a catch and a half. But it’s boring…and she strives to keep it that way. Too many emotions are dangerous. Her own past is living proof of what can happen when you lose control.

Then Nico walks into Elle’s office and everything changes…for both of them. But what can the tattooed, hard-bodied MMA fighter and the beautiful and always steady attorney have in common? A lot more than they bargained for.

Öncelikle söylemeliyim ki, evet kapağa bayıldım da okudum. Ama okumasam da olabilirdi evet. Çoğu okuyucu beğenmiş ama bana biraz sıradan geldi. Oğlan dövmelerle kaplı bir dövüşçü, son maçında yanlışlıkla rakibinin ölümüne neden olmuş, bu yüzden bir türlü toparlanamamış bir enkaz halinde. Kızımız ise avukat ama geçmişte nefsi müdafaa olsa da babasını öldürdüğü için kendisinden tiksinmekte. Bu iki arızalı ruh birbirlerinden görür görmez etkileniyorlar tabi.

İkisinin de psikolojik çöküşleri oluyor kitapta. Nico kendini kapatıyor hatta, kendini yeterli görmüyor ve soğuk davranıyor felan. Ama nihayetinde ikisi de hayatla barışmayı başarıyor, evet biraz zor oluyor ama oluyor. Kısacası farklı pek bir şey yok. Kitabın kapağına bakıp kalıyorsunuz sonuçta :P Vi Keeland'ın çok kitabı yok, belki acemilik diyebilirim. Ya da ben yavaştan sıkılmaya mı başladım nedir bilemedim. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

About