Gece Yarısı Tuzağı - Lara Adrian


Kurşunlar ve bıçaklarla eğitilmiş bir savaşçı olan Renata'yı, ölümlü ya da vampir herhangi bir erkek yenemez. Ancak onun en güçlü silahı, nadir görülen ve ölümcül olan sıra dışı psişik yeteneğidir. Şimdi yabancı bir tehlike onun güçlükle kazandığı bağımsızlığını tehdit etmektedir. Bu altın renkli saçlara sahip vampir, onu hayalinin ötesinde zevkler yaşayacağı karanlık bir diyara sürükleyecektir. 
Adrenalin bağımlısı, dövüş tutkunu Nikolai, kendi adaletini tüm Soylu düşmanlarına uygulamaktadır ve son avı da acımasız bir suikastçıdır. 
Bir kadın onun yoluna çıkar: Baştan çıkarıcı, buz kadar soğuk bir muhafız olan Renata. Fakat Renata'nın güçleri, sevdiği birinin yaşamı tehlikeye girdiğinde sınanacak, hatta Niko'dan yardım istemesine neden olacaktır. İkisi güçlerini birleştirdiğinde büyük bir açlığın alevleri tutkuyla harlanacak, kan bağının neden olduğu eşsiz zevk onları ya sonsuza kadar lanetleyecek ya da kurtulmalarını sağlayacaktır.

Lara Adrian'ın kadın kahramanı çelik kadar sert. Kitap raflarındaki en iyi vampiri serisi! 
Romantic Times BOOK 

Bir sonraki kitapta ne olduğunu öğrenmek için ölüyorum! 
WildOnBooks.com

Benim de favori serilerimdendir Gece Yarısı serisi. Lara Adrian gayet güzel yazıyor, paranormal romans türündeki serinin 5. kitabı da nihayet bizlerle =)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

About